Týden čtení dětem v ČR


9. Týden čtení dětem v České republice

9. Týden čtení dětem v České republice

Devátý ročník tradičního celostátního svátku dětí a literatury se blíží mílovými kroky! Letošní slavnostní inaugurace se chystá v PLZNI, takže plzeňské děti ze základních škol čeká v pondělí 3. června 2019 krásný kulturní program v dopoledních hodinách v prostoru, který vybíráme. Vše se včas dozvíte! Pokud máte zájem jako škola zúčastnit se inauguračního programu v Plzni, prosím napište nám na: skanderova@ctemedetem.cz.

Už nyní můžete přihlašovat své akce, které plánujete uspořádat v týdnu od 1. do 7. června 2019, případně klidně i ve dnech před nebo po tomto datu. Přihlásit ji můžete na našem webu ZDE.  Všechny přihlášené programy se pak budou zobrazovat na MAPĚ naší republiky. Těšíme se, že tak podpoříte celostátní Týden čtení dětem v ČR. Uspořádáním čtení pro děti, setkání se spisovatelem, výstavy o knihách nebo jakékoliv jiné kulturní akce podpoříte šíření myšlenky o zásadním vlivu předčítání dětem na jejich emoční rozvoj. Tipy na akce, které můžete realizovat, najdete ZDE. Další inspiraci najdete na našem webu v rubrice VAŠE AKCE

Váš kulturní program můžeme podpořit zasláním speciálních propagačních materiálů s celostátní grafikou 9. Týdne čtení dětem v ČR. Jsou to plakáty A2; dále plakáty s volným místem, kde si můžete dopsat právě svoji akci a využít tak již připravený plakát a také záložky do knížky pro děti, které se zúčastní vašeho programu. Informace najdete v sekci pro přihlášení vaší akce ZAPOJ SE!