Dárci a partneři


Hlavní partneři

SMS finance, a. s. SMS finance, a. s.

GENERÁLNÍ PARTNER SMS finance je českou nezávislou poradenskou firmou poskytující služby zejména v oblasti privátních financí a při zavádění zaměstnaneckých benefitů.

Fortemix, spol. s r. o. Fortemix, spol. s r. o.

Společnost nabízí stavební hmoty pro průmyslové podlahy od A do Z.

Railsformers s.r.o. Railsformers s.r.o.

Cílem HLAVNÍHO PARTNERA PRO IT PODPORU webu a eshopu Celé česko čte dětem -  firmy Railsformers s.r.o. -  je poskytování kvalitních služeb v oblasti tvorby webových stránek a eshopů. 

Amazon Amazon

Amazon podporuje čtení u dětí. V rámci kampaně Amazon Reads věnuje finanční dar a knížky vybraným organizacím


Partneři pro věcné dary

Finidr, s. r. o. Finidr, s. r. o.

HLAVNÍ PARTNER PRO VĚCNÉ DARY - Tiskárna FINIDR, s.r.o. - patří mezi největší výrobce knih v pevné a měkké vazbě ve střední Evropě. 

Activa, s. r. o. Activa, s. r. o.

Firma poskytuje nejširší katalogový sortiment kancelářských potřeb, občerstvení, drogerie, hygienických a úklidových prostředků v ČR.

Knižní nakladatelství Albatros Knižní nakladatelství Albatros

Tradiční nakladatelství kvalitních knih pro děti a mládež.

Nakladatelství JOTA Nakladatelství JOTA
Brněnské Nakladatelství JOTA, které letos slaví 33 let, vydalo během svého působení na českém knižním trhu přes 3 000 titulů v 8 milionech výtiscích.
 
Nakladatelství GRADA Nakladatelství GRADA

„GRADA Publishing je nakladatelství pro každého čtenáře, jeho práci, zdraví i zábavu.“ 

KNIHCENTRUM.CZ KNIHCENTRUM.CZ

České knihkupectví s e-shopem i sítí kamenných prodejen, v nichž vám s výběrem poradí zkušení knihkupci. Obchod nabízí i deskové hry, papírenský a dárkový sortiment, hračky a jiné.

Nakladatelství Portál Nakladatelství Portál

PortálPortál byl založen v roce 1990 s cílem pomáhat při výchově dětí a mládeže. Od začátku se proto zaměřil především na publikace z oborů pedagogika, psychologie a sociální práce, a to na odborné i populární úrovni. Později přibyly knihy pro rodiče i děti jak z oblasti beletrie, tak rozvíjející tvořivost. 

Baobab Baobab

Malé rodinné nakladatelství, které vzniklo na jednom kuchyňském stole na Vinohradech na přelomu tisíciletí. Juraj Horváth v té době dostudoval ilustraci a grafiku u Jiřího Šalamouna na pražské UMPRUM, kde dnes působí jako vedoucí, a Tereza Horváthová francouzskou filologii na FFUK. Spolu začali dělat knížky: nejdřív malé autorské bibliofilie, později už ilustrované knihy pro děti.


Mediální partneři

Česká televize Česká televize

Česká televize je HLAVNÍM MEDIÁLNÍM PARTNEREM Celé Česko čte dětem od roku 2009. V rámci partnerství vysílá zdarma spotovou kampaň a podporuje CČČD formou prezentace v různých  pořadech.

Český rozhlas Český rozhlas

Český rozhlas je veřejnoprávní rozhlasový subjekt, který provozuje čtyři celoplošné stanice, regionální vysílání, digit. stanice a internet. streamy.

TV NOVA a seriál Ulice TV NOVA a seriál Ulice
V rámci partnerství zařadí TV Nova to svého pořadu "ULICE" kampaň Celé Česko čte dětem a podpoří čtení dětem. 
 
 
HyperCube, a. s. HyperCube, a. s.

Unikátní a originální projekt velkoplošných reklamních ploch. Firma Hypercube poskytuje reklamni plochy také CČČD v různých městech ČR.

Business Media Business Media

Vydavatelství Business Media nabízí především odborné i populární tituly v odvětvích stavebnictví, architektury, dopravy, průmyslu a bydlení.

NEWTON Media, a. s. NEWTON Media, a. s.

Firma dodává monitoring médií, analýzy mediálních dat, účinnější firemní komunikaci, což vede ke zvýšení konkurenceschopnosti.

Anopress IT, a. s. Anopress IT, a. s.

Dodavatel profesionálního monitoringu médií.

MEDIAPHARMA, a. s. MEDIAPHARMA, a. s.

Specializovaná reklamní agentura, která od roku 2003 systematicky rozvíjí vlastní moderní informační a reklamní médium v čekárnách lékařů na území ČR.

Firma 2.0, s. r. o. Firma 2.0, s. r. o.

Cílem firmy je ochotně pomáhat firmám a podnikatelům dělat email marketing lépe a poskytovat potřebnou technickou podporu.


Partneři

Ministerstvo kultury České republiky Ministerstvo kultury České republiky

Ministerstvo kultury České republiky.

Moravskoslezský kraj Moravskoslezský kraj

Moravskoslezský kraj

FINCLUB plus, a.s. FINCLUB plus, a.s.

Společnost zabývající se prevencí civilizačních onemocnění, která zároveň nabízí podnikatelskou příležitost založenou na principech síťového marketingu.

MINDOK, s. r. o. MINDOK, s. r. o.

MINDOK je vydavatelství moderních společenských her pro děti i dospělé.

TOPTAX - účetní a daňová kancelář s.r.o. TOPTAX - účetní a daňová kancelář s.r.o.

Účetní firma fungující od roku 1998. Účetní a daňoví specialisté z Toptax pomáhají podnikatelům s administrativou a úřady.

ha-vel internet s. r. o. ha-vel internet s. r. o.

Telekomunikační skupina ha-vel sdružuje společnosti poskytující špičkové telekomunikační služby.

Národní knihovna ČR Národní knihovna ČR

NK ČR je státní organizací. Rozsahem svých fondů je NK ČR největší a zároveň jednou z nejstarších veřejných knihoven v ČR. Patří mezi nejvýznamnější světové knihovny.

SKIP SKIP

Svaz knihovníků a informačních pracovníků ČR je dobrovolnou profesní a stavovskou organizací. Posláním je usilovat o soustavné zvyšování úrovně knihovnické a informační práce. 

Svět knihy Praha Svět knihy Praha

Svět knihy Praha 2019 - 25. mezinárodní knižní veletrh a literární festival.

Projektově.CZ Projektově.CZ

Služba Projektově.CZ je snadným nástrojem pro řízení firmy, plánování a řízení projektů ze šablon a úkolování v rámci běžné provozní agendy.

Pygmalion, s. r. o. Pygmalion, s. r. o.

Jazykové a vzdělávací centrum Pygmalion je zaměřeno především na výuku anglického jazyka, ale od roku 1999 se nabídka jazykových kurzů rozšířila na dalších 7 cizích jazyků.

Nadační fond Tesco Nadační fond Tesco

Nadační fond Tesco rozděluje miliony  korun stovkám organizacím po celém Česku, aby podpořilo projekty, které pomáhají místním komunitám.

Nadace rozvoje občanské společnosti Nadace rozvoje občanské společnosti

Dlouhodobým posláním NROS je poskytování pomoci tam, kde je pomoc potřeba. Za dobu své činnosti úspěšně podpořila více než 8 000 projektů částkou přesahující 1,8 miliardy korun.