NAHRÁNO!

NAHRÁNO!

"V pondělí 14. 9. 2020 ve studiu Český rozhlas Ostrava proběhlo 1. kolo natáčení písničky pro Celé Česko čte dětem. A ve středu 16. 9. v pražském studiu Českého rozhlasu jsme dotočili poslední hlasy i záběry. Nebylo jednoduché ustát ten organizační tlak, ale zato to bylo krásné a naplňující. Za maximální trpělivost a profesionalitu chci moc poděkovat všem zúčastněným interpretům, kameramanům, technikům, zvukařům, ale hlavně 26-ti člennému dětskému sboru Permoník, dětem, které celé písni vtiskly sobě vlastní hravost a lehkost. Byli jste všichni úžasní! DÍKY!"

Takto děkoval autor hudby a textu písně pro Celé Česko čte dětem Jirka Krhut. A my děkujeme interpretům, kterými byli: Děkujeme interpretům, kterými byli: David StypkaMirai NavrátilPetr BendePatricia JanečkováHana FialováKACZIRostislav OleszEva DřízgováRichard KrajčoMilan BarošŠtěpán Kozub, karvinský dětský pěvecký sbor Permoník, zvukař Marek Hoblík, režisér videoklipu Petr Němeček se svým týmem a za krásné fotografie patří díky Martinovi Strakovi a Martinovi Řezáčovi.

Píseň a videoklip, který natáčel tým režiséra Petra Němečka, spatří světlo světa 1. 10. 2020 na slavnostní inauguraci 10. Týdne čtení dětem v ČR, a to v Českém Těšíně. 

Reportáž z natáčení natočila Česká televize Ostrava, Český rozhlas, informace najdete na Facebooku a fotografie ve FOTOGALERII