Otevření Dlouhé punčochy - první dětské knihkupectví v Brně

Datum: 05.03.2018 Otevření Dlouhé punčochy - první dětské knihkupectví v Brně

S radostí vás zveme do nového knihkupectví plného vybraných knih pro děti, které otvíráme v pondělí 5. března v Brně, na ulici Jiráskova 2. Pro tento den jsme nachystali také krátký program pro děti.

V 10:30 přijde Eleonóra Hamar se svým divadélkem kamishibai a bude vyprávět příběh Lev v Paříži od italské autorky Beatrice Alemagna: Lev se jednoho dne rozhodne opustit savanu a vydá se do Paříže. Co na to Pařížané? A bude se lvu líbit život ve velkoměstě?

V 16:00 si pak přijďte poslechnout předčítání pohádky Co dělají noční skřítci z knihy I. M. Jirouse Magor dětem v podání Romana & Lídy: „Bude dneska noc?“ ptají se skřítci každý večer ptáků. Jsou tak maličcí, že si nic nepamatují. Mají totiž malinké hlavičky. A když se setmí, zaradují se a hned vymýšlí, co budou celou noc dělat.

Přijďte si vybrat z široké nabídky kvalitních knih pro nejmenší, školáky i teenagery nejen v češtině. Náš sortiment potěší malé i velké milovníky dobrých knih a našemu nadšení pro četbu neodolají ani ti, kteří se knihám zatím spíše vyhýbají. Nevěříte? Vemte je k nám!