Pro rodiče


Vánoční balíčky

Vánoční balíčky

Připravili jsme vánoční dárky pro vaše děti, rodinné příslušníky, přátele či zaměstnance nebo firemní klienty. Dárky, které potěší dvakrát. Poprvé potěší obdarovaného, který najde krásnou knihu pod stromečkem a podruhé potěší, když pomůže dobré věci.

Naše Vánoční balíčky obsahují:

  • knížku pro děti (nabídka viz příloha)
  • hrací kostky nebo barevný batůžek (na výběr 5 druhů barev)
  • záložku do knížky 
  • brožurku o důležitosti předčítání
  • vánoční pohlednici, vytvořenou těšínským malířem Ladislavem Spyrzem 
  • magnetku o rozměrech 9x6 cm s logem Celé Česko čte dětem jako BONUS 
  • silikonový náramek dětské velikosti (na výběr červená, modrá, růžová, oranžová nebo zelená barva)

 

Na Vaše přání může být v knížce nálepka Celé Česko čte dětem (10,5 x 7,4 cm)  s textem, např.: " Společnost XY podporuje kampaň Celé Česko čte dětem“ nebo např.:  „Rodina Drábkova podporuje kampaň Celé Česko čte dětem" nebo „Ježíšek  podporuje kampaň Celé Česko čte dětem".....

Hodnota balíčku je 350 Kč  plus poštovné. Vytváříme speciální balíčky a ceny pro FIRMY! V případě zájmu napište prosím na níže uvedený email.

Objednávky přijímáme do 5. 12. 2016 na emailové adrese: skanderova@ctemedetem.cz.

Balíčky Vám doručíme do 18. 12. 2016.

Knížky, které jsme vybrali, patří k hodnotné dětské literatuře a k ověřeným titulům. Náš výběr obsahuje jak nové bestsellery, tak klasickou dětskou literaturu. Koupí krásných vánočních balíčků společnosti Celé Česko čte dětem nejenom uděláte radost dětem i dospělým, ale zároveň pomůžete dobré věci. Předčítání je nejlepší způsob, jak rozvíjet u dětí paměť a představivost, jak naučit děti myšlení. Předčítání utváří pevné pouto mezi rodičem a dítětem a posiluje vazby v rodině.

Dětství rozhoduje o kvalitě našeho dospělého života.