Svět knihy Praha

Svět knihy Praha

Vzácné a milé návštěvy, naši stálí fanoušci a nadšené děti. To vše byl veletrh SVĚT KNIHY 2022 v pražských Holešovicích.

Neskutečné vedro a rekordní návštěvnost.. Podle předběžných údajů navštívilo mezinárodní knižní veletrh a literární festival Svět knihy Praha asi 55 tisíc návštěvníků.

My jsme měli velkou radost, že jsme na stánku přivítali "naše" autory z KAPUCE OD MIKINY: Alenu Mornštajnovou, Kláru Smolíkovou, Ivonu Březinovou, Viktorii Hanišovou, Arnošta Goldflama a Petra Stančíka.

Navštívil nás také stand-up komik a spisovatel Pavel Tomeš a krásnou návštěvu nám zařídil jeden z partnerů - Nakladatelství Portál, které nás seznámilo s oblíbeným autorem dětských knih - Petrem Horáčkem a věnovali nám tři krásné knihy do knihovničky.

Jsme rádi, že se za námi stavili naši dlouholetí fanoušci - knihovnice, učitelé, rodiče, všichni nás přišli pozdravit a povyprávět, co je u nich nového. Přišli také lidé, kteří nás neznali a my jim rádi vysvětlili naše poslání. No a největší radost byla z dětí, kteří si k nám přišli pohovět a přečíst knihy, které nám darovali naši partneři - nakladatelství Portál, Jota, Grada, Albatros, Host a Knihcentrum..

Moc nás to s vámi bavilo.

Podívejte se na fotografie v GALERII