Kampaň KDY JINDY, KDYŽ NE TEĎ, jede na plné obrátky

Kampaň KDY JINDY, KDYŽ NE TEĎ, jede na plné obrátky

Asi jste už všichni, kdo nás pravidelně sledujete, zaznamenali právě probíhající kampaň - KDY JINDY, KDYŽ NE TEĎ.

Myšlenka celé kampaně vznikla už loni, při první celostátní karanténě kvůli pandemii a nás napadlo, využít toho volného času a apelovat na rodiče prostřednictvím slavných osobností, že právě teď je ta nejlepší doba a dostatek času začít číst svým dětem, nebo číst ještě víc.

Loni nás podpořlli mimo jiné herec PAVEL LIŠKA, náš dvorní moderátor LUKÁŠ HEJLÍK, zpěvačka MONIKA ABSOLONOVÁ, profesor JIŘÍ TRÁVNÍČEK a další.

Letos, protože je situace stejná jako loni, všichni dodržujeme přístý lockdown, je spoustu omezení, zákazů a jakékoli absence kultury,  je opět ten pravý čas, kdy číst pravidelně, nebo s tím začít. 

Ukažme světu, že se dějí krásné a stmelující věci - můžeme posílit naše rodinné vazby - a předčítání se nabízí jako výtečný prostředník.

Letošní kampaň jsme odstartovali na konci února ve velkém stylu. Dostali jsme možnosti ji představit v pořadu SAMA DOMA a první video pro nás připravila tenistka a čerstvá maminka LUCIE ŠAFÁŘOVÁ. V pořadu se pak společně s námi ukázala i s dcerou Leontýnkou a hokejistou TOMÁŠEM PLEKANCEM.

Na našem YouTube kanálu jsou i další zajímavá videa. Přispěly nám moderátorky už zmíněného pořadu SAMA DOMA, MARTINA HYNKOVÁ, LUCIE KŘÍŽKOVÁ nebo ESTER JANEČKOVÁ. Moderátor ĆESKÉ TELEVIZE JAKUB ŹELEZNÝ, herci ROMAN VOJTEK nebo ROBERT JAŠKÓW, zpěvačka MARKÉTA KONVIČKOVÁ a mnozí další. A kampaň ještě zdaleka nekončí.

Těší nás všechny vaše přízeň a budeme rádi, když budete pokračovat ve ČTENÍ S DĚTMI. Protože ĆTENÍ, TĚ MĚNÍ a KDY JINDY, KDYŽ NE TEĎ můžeme začít.