Kdy jindy, když ne teď

Kdy jindy, když ne teď

Loni jsme v  době nouzového stavu nezaháleli a vymysleli kampaň – KDY JINDY, KDYŽ NE TEĎ, která probíhala na Facebooku a YouTube, kde videa najdete stále.

Jedná se o krátká videa, která natočily známé osobnosti ze světa kultury i sportu na téma Proč číst dětem. Někteří přidali i tipy na to, co číst dětem. 

Zpěvačka Monika Absolonová, herečka Vlastina Svátková, herečka Míša Tomešová s manželem Romanem, sportovní komentátor Vojtěch Bernatský, zpěvák Mirai, herec a foodbloger Lukáš Hejlík, herec Pavel Liška,  muzikant Honza Křížek s manželkou Petrou, kterou známe z Událostí v kultuře v České televizi. To jsou jen někteří ze zástupu osobností, které každý den posílaly na sociálních sítích svůj vzkaz či literární tip rodičům. 

V úspěšné kampani pokračujeme i letos a už příští týden se můžete těšit na první slavná jména a videa.

Pandemie a karanténa nemusí znamenat nudu, ponorkovou nemoc z neustálého bytí doma a „depku“ z nedostatku vyžití. Kdy jindy, když ne teď se můžeme naplno věnovat svým rodinám, dětem, starostem i radostem bližních a také vzájemným vztahům.

Všechno dohromady – sdílený čas strávený pospolu i nové zážitky nám může zprostředkovat třeba hezká knížka. Víte, že každodenní rituál spojený se čtením a předčítáním prokazatelně zlepšuje vztahy a emoční zdraví? Tak to pojďte zkusit právě teď…