TataBojs, David Kraus, Thom Artway a další četli dětem na Ladné Čeladné

TataBojs, David Kraus, Thom Artway a další četli dětem na Ladné Čeladné

Rodinný hudební festival Ladná Čeladná přinesl již popáté spoustu hudebních lahůdek pro velké i malé návštěvníky. V areálu beskydské základní školy se nejen zpívalo, hrálo divadlo, ale také soutěžilo, cvičilo a četlo. Dětem přišlo přečíst pohádky a příběhy v rámci kampaně Celé Česko čte dětem celkem devět interpretů. Úvod obstaraly herečky Divadla Ententýky Hanka Dvořáčková a Kateřina Řeřichová. Páteční čtení pokračovalo v režii kytaristy skupiny Shape The Cat Pavla Bartoně a na závěr dětské posluchače potěšil zpěvák David Kraus Příběhy Kocoura Modroočka.

V sobotu zavítal na dětskou scénu s pohádkovou knížkou písničkář René Matlášek a následoval doslova herecký výkon Thoma Artwaye, který se na čtení skvěle připravil. Velké očekávání naplnili protagonisti slavné skupiny TataBojs - kytarista Mardoša a kapelník, zpěvák a bubeník Milan Cajs. K předčítání přistoupili velmi zodpovědně a přinesli si své oblíbené knihy. Závěrečné sobotní setkání s pohádkou připravila zpěvačka Veronika Wildová.

Dětská scéna Celé Česko čte dětem v tělocvičně byla hojně navštěvovaná dětmi i rodiči. Kromě čtení, malování na obličej, skládání stavebnic, vyrábění placek nebo sledování večerníčků měla největší úspěch tradiční "kartičková" soutěž pro děti se slosováním o krásné ceny. 

LADNÁ ČELADNÁ

FOTOGALERIE