Vstupenky na slavnostní Inauguraci 28. 5. v Praze jsou v prodeji!

Vstupenky na slavnostní Inauguraci 28. 5. v Praze jsou v prodeji!

Spouštíme předprodej vstupenek na slavnostní Inauguraci 8. Týdne čtení dětem v rámci projektu Visegrád čte dětem. Tradiční zahájení celostátníh osvátku dětí a literatury proběhne 28. 5. 2018 od 17.00 hod. v hotelu Ambassador Zlatá Husa v Praze. Letošní ročník Týdne čtení bude zaměřen na literaturu z partnerských zemí Visegrádské čtyřky. Naším cílem je zvýšit povědomí o prospěšnosti předčítání dětem v partnerských zemích V4 - Polsku, Maďarsku a Slovensku. Proto také na slavnostním zahájení v Praze přivítáme vzácné hosty z partnerských organizací V4 a z velvyslanectví daných zemí. 

Inaugurační program se ponese v duchu zábavy, čtení, hraní a zpívání. V roli moderátora se objeví známý český herec Martin Dejdar a v rámci bohatého programu pro děti i rodiče přivítá spisovatelku Ivonu Březinovou, sportovce Gabrielu a Petra Koukalovy nebo herce scénického souboru LiStOVáNí. Těšit se můžete také na vystoupení hudební skupiny Mirai. Jako dáreček si s sebou každé dítko odnese domů krásnou novou knížku z nakladatelství Albatros a Mladá fronta!

Vstupenky si můžete zakoupit ONLINE na adrese eshop.celeceskoctedetem.cz. Přijďte včas, protože vstupenky jsou bez místenek!

KOMPLETNÍ INFORMACE o 8.Týdnu čtení dětem v rámci projektu Visegrád čte dětem