Slavnostní křest knihy KAPUCE OD MIKINY

Slavnostní křest knihy KAPUCE OD MIKINY

Naše povídková kniha KAPUCE OD MIKINY má za sebou slavnostní křest, který svou návštěvou poctily spisovatelky Alena Mornštajnová, Ester Stará, Klára Smolíková a Viktorie Hanišová. Dorazila také ilustrátorka knihy Elena Rozhková, která tvoří pod pseudonymem Tasmanskaya.Někteří ze spisovatelů dorazit nemohli a poslali své zdravice.

Celým programem provázela moderátorka Českého rozhlasu, paní Kateřina Huberová. Kmotrovství se ujali Norbert Lichý, herec Divadla Petra Bezruče a Stanislav Folwarczny, náměstek hejtmana MSK. „Knize bych chtěl popřát, aby se brzy dočkala i audio zpracování a získala třeba i ve spolupráci s naším divadlem jevištní podobu,“ sdělil Norbert Lichý.

Začátek programu odstartovala naše píseň Budu jejich ochráncem, která navodila příjemnou atmosféru v sále Kulturního domu Poklad v Ostravě. 

Mezi významnými hosty z řad našich sponzorů, partnerů a novinářů nechyběli ani zástupci Moravskoslezského kraje. Jim totiž patří velké poděkování. Díky podpory Moravskoslezského kraje a projektu OKAP II. (Odborné a kariérové a polytechnické vzdělávání) by toto dílo nikdy nemohlo vzniknout.

Přejeme naší knize spoustu spokojených čtenářů.

Fotogalerie z akce