Donors and Partners


Main partners

SMS finance, a. s. SMS finance, a. s.

General partner, SMS finance, is a Czech independent consulting company providing services in the field of private finance and in the implementation of employee benefits.

Railsformers s.r.o. Railsformers s.r.o.

Main partner for IT support of the website and e-shop of Celé Česko čte dětem (Every Czech Reads to Kids), Railsformers s.r.o., aims to provide quality services in the field of website and e-shop creation.

Amazon Amazon

Amazon podporuje čtení u dětí. V rámci kampaně Amazon Reads věnuje finanční dar a knížky vybraným organizacím


Donors

Finidr, s. r. o. Finidr, s. r. o.

Main partner for material giftsFINIDR s.r.o. printing house is one of the biggest producers of hardback and paperback books in Central Europe.

Nakladatelství JOTA Nakladatelství JOTA
Brněnské Nakladatelství JOTA, které letos slaví 33 let, vydalo během svého působení na českém knižním trhu přes 3 000 titulů v 8 milionech výtiscích.
 
Nakladatelství GRADA Nakladatelství GRADA

„GRADA Publishing je nakladatelství pro každého čtenáře, jeho práci, zdraví i zábavu.“ 

Nakladatelství Portál Nakladatelství Portál

PortálPortál byl založen v roce 1990 s cílem pomáhat při výchově dětí a mládeže. Od začátku se proto zaměřil především na publikace z oborů pedagogika, psychologie a sociální práce, a to na odborné i populární úrovni. Později přibyly knihy pro rodiče i děti jak z oblasti beletrie, tak rozvíjející tvořivost. 

Baobab Baobab

Malé rodinné nakladatelství, které vzniklo na jednom kuchyňském stole na Vinohradech na přelomu tisíciletí. Juraj Horváth v té době dostudoval ilustraci a grafiku u Jiřího Šalamouna na pražské UMPRUM, kde dnes působí jako vedoucí, a Tereza Horváthová francouzskou filologii na FFUK. Spolu začali dělat knížky: nejdřív malé autorské bibliofilie, později už ilustrované knihy pro děti.


Media Partners

Český rozhlas Český rozhlas

Český rozhlas je veřejnoprávní rozhlasový subjekt, který provozuje čtyři celoplošné stanice, regionální vysílání, digit. stanice a internet. streamy.

TV NOVA a seriál Ulice TV NOVA a seriál Ulice
V rámci partnerství zařadí TV Nova to svého pořadu "ULICE" kampaň Celé Česko čte dětem a podpoří čtení dětem. 
 
 
Business Media Business Media

Vydavatelství Business Media nabízí především odborné i populární tituly v odvětvích stavebnictví, architektury, dopravy, průmyslu a bydlení.


Partners

Moravskoslezský kraj Moravskoslezský kraj

Moravskoslezský kraj

Svět knihy Praha Svět knihy Praha

Svět knihy Praha 2019 - 25. mezinárodní knižní veletrh a literární festival.

Nadační fond Tesco Nadační fond Tesco

Nadační fond Tesco rozděluje miliony  korun stovkám organizacím po celém Česku, aby podpořilo projekty, které pomáhají místním komunitám.

Nadace rozvoje občanské společnosti Nadace rozvoje občanské společnosti

Dlouhodobým posláním NROS je poskytování pomoci tam, kde je pomoc potřeba. Za dobu své činnosti úspěšně podpořila více než 8 000 projektů částkou přesahující 1,8 miliardy korun.